Logo

Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe
 nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi.
                                                                                Przysłowie chińskie

 

logo_partner
Strona główna Co oferujemy Gdzie jesteśmy Zaproś Nas Pomoc zdalna
Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym Zamów Comarch ERP e-Sklep Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

Oferta

Firma Info-Jaspis sp. z o.o. jest Partnerem firmy COMARCH S.A. Specjalizujemy się we wdrażaniu zintegrowanych pakietów informatycznych klasy ERP wspomagających zarządzanie procesami zachodzącymi w firmie. Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta pozwala nam na dopasowania systemu i efektywne jego wykorzystywanie. Oferujemy kompleksową obługę programową jak i sprzętową. W naszej ofercie znajduję się sprzęt komputerowy sprawdzony i przetestowany pod kątem współpracy z systemami Comarch ERP.

Logo_C_E-Wdrazam
ikona_niebiaska z paskami bialymi C_ERP_XL_2 ikona_niebiaska z paskami bialymi C_ERP_optima_2-1

 Nasza firma ustawicznie się rozwija w miarę pojawiania się nowych okazji rynkowych, dostosowując się do zmiennych oczekiwań naszych klientów. Mogą Państwo mieć pewność, że współpracując z Info-Jaspis, będą Państwo korzystać z najnowszych usług, technologii i rozwiązań dostępnych w branży.

 W Info-Jaspis największy nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego mogą Państwo oczekiwać, że dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa oczekiwania. Najwyższa jakość usług jest wizytówką Info-Jaspis. Jesteśmy dumni ze świadczenia usług naszym klientom i pracujemy ciężko, aby zasłużyć na Państwa wybór.

footerCapLeft

[Strona główna] [Co oferujemy] [Comarch ERP XL] [Comarch ERP Optima] [Serwis] [Gdzie jesteśmy] [Zaproś Nas] [Pomoc zdalna]

footerCapRight